Година Землі

Година Землі - це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.

Підтримай всесвітню кампанію «Година Землі 2020»! 28 березня о 20:30 вимкни необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети!

/Files/images/0101/0512/6_12/2019-2020_2_semestr/година землі 1.jpg

У цей день згасають Лондонське око, театр Сіднею, єгипетські піраміди, міст Ґолден Ґейт в Сан-Франциско, Колізей у Римі, як символи надії на активні дії кожного з нас заради сталого, дружнього до природи світу.

В Україні Година Землі об’єднала понад 80 міст, сотні організацій, бізнесів та навчальних закладів. Зовнішнє освітлення вже згасало на Хрещатику, біля Софійського та Михайлівського соборів, Театру опери та балету в Одесі, Свято-Успенського собору в Полтаві, Тернопільського та Луцького замків.

Цього року Година Землі фізично відзначатиметься по домівках. Наша увага зосереджена на збереженні життів – власного та близьких. І це найприродніша риса кожної живої істоти на Планеті.

Година Землі – це час для відчуття себе дітьми цієї неймовірної Планети. Але, головне, – це імпульс для розвитку, освіти та осмислення звичок – власних, родини, цілої країни заради життя в гармонії з природою. Це подія, рушійною силою якої є саме Ви, зокрема наше місто, наш навчальний заклад! Студенти та колектив Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В. Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» також приєднуються до цієї доброї справи.

Розкажіть друзям та знайомим про Годину Землі, поширте заклик, зловіть зв'язок з Землею, щодня думайте про Планету та допомагайте природі простими діями. У Вас є сила змінити світ!

/Files/images/0101/0512/6_12/2019-2020_2_semestr/Година землі 22.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 73